Ισόπαλοι στο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ και η ΑΕΚ 1-1

Τελευταία ενημέρωση: 22:20

Ισόπαλοι 1-1 είναι ο ΠΑΟΚ και η ΑΕΚ στο ημίχρονο του τελικού του Κυπέλλου Ελλάδας, που διεξάγεται στο Πανθεσσαλικό στάδιο και ξεκίνησε με μισή ώρα καθυστέρηση, λόγω των σοβαρών επεισοδίων.
Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε στο 24' με τον Μπίσεβαρ και η ΑΕΚ ισοφάρισε στο 26' με τον Χριστοδουλόπουλο.

Aρχισε ο τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ

Με καθυστέρηση μισής ώρας ξεκίνησε στις 9.00 ο τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ. Πριν την έναρξη οι αρχηγοί των δυο ομάδων κατέθεσαν στεφάνια στη μνήμη του αδικοχαμένου οπαδού του ΠΑΟΚ Νάσου Κωνσταντίνου ενώ τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή.

Πριν την έναρξη του αγώνα το κύπελλο μετέφεραν οι δυο βετεράνοι άσοι των δυο ομάδων Σταύρος Σαράφης και Θωμάς Μαύρος ενώ οι πρόεδροι των δυο ομάδων κ. Ιβάν Σαββίδης και Δημήτρης Ασλανιδης χαιρέτισαν τους 22 ποδοσφαιριστές και τους διαιτητες του τελικού.